Časté dotazy

Pokud máte nějaké otázky ohledně Batiste, tato sekce by Vám mohla pomoci najít odpověď

CO JE BATISTE SUCHÝ ŠAMPON?

Batiste Suchý šampon je založen na inovativní formuli využívající škrobu, k níž není potřeba používat vodu. Přizpůsobí se potřebám Vašich vlasů, zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje. Dodáním objemu získají mdlé vlasy bez života proměnu, kterou si zaslouží. Vaše vlasy se budou cítit čistě a svěže. Není potřeba se obávat vynechaného mytí vlasů!

JE POUŽITÍ BATISTE SNADNÉ?

Rozhodně! Suchý šampon Batiste se používá snadno. Před použitím ho důkladně protřepte. Vlasy rozdělte na několik pramenů a ke kořínkům nastříkejte malou dávku šamponu (nádobku mějte ve vzdálenosti zhruba 30cm od vlasů). Nechte chvilku působit, vmasírujte, zbytky šamponu vyčesejte kartáčem a jste připravená vyrazit! Pro získání extra objemu vlasy nepročesávejte.

MOHU BATISTE POUŽÍVAT I NA BARVENÉ VLASY?

Ano! Pravidelným používáním Batiste dokonce prodloužíte životnost, jelikož nebude nutné vlasy tak často mýt a vysoušet horkým vzduchem (hlavní příčiny blednutí barvených vlasů).

MOHU BATISTE POUŽÍVAT, KDYŽ MÁM PRODLOUŽENÉ VLASY NEBO PŘÍČESEK?

Žádný problém! Pouze se ujistěte, že šampon naneste pouze na Vaše přírodní kořínky a poté ho vmasírujete. Nedoporučujeme zkoušet zbytky šamponu vyčesat, jelikož by mohlo dojít k poškození příčesku nebo prodloužených vlasů. Pokud se pro tuto možnost přesto rozhodnete, postupujte velmi opatrně.

MOHU SI VZÍT BATISTE 50ML, CESTOVNÍ BALENÍ, NA PALUBU LETADLA?

Současná legislativa povoluje 50ml a méně aerosolů v příručním zavazadle. Jelikož se ale nařízení mohou změnit, vždy si tuto informaci před cestou ověřte u Vámi vybraných aerolinek. Všechny ostatní velikosti musí byt uloženy v zavazadlovém prostoru.

JE BATISTE VHODNÝ PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ?

Batiste můžete používat na většinu typů vlasů. Je skvělý, pokud máte jemné vlasy, jelikož ji dodá texturu a objem. Pokud o objem nestojíte, jednoduše po vmasírování šamponu zbytky vyčesejte kartáčem. Pokud naopak toužíte po ještě větším objemu, vyzkoušejte Batiste suchý šampon pro Heavenly Volume, jednu z našich novinek, která Vám dodá opravdu nepřekonatelný objem.

CO JE BATISTE BLOND, STŘEDNĚ A TMAVĚ HNĚDÝ?

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků jsme vytvořili Batiste suchý šampon, který splyne s barvou Vašich vlasů. Výběr 3 produktů se známou a prověřenou formulí Batiste, navíc obohacených o barevný nádech, který se přirozeně spojí s barevným tónem vlasů a sjednotí odrostlé kořínky barvených vlasů. Light je perfektní pro blondýnky a světlé vlasy, medium skvěle sedne brunetkám, středně hnědým a kaštanovým odstínům. Dark se ideálně hodí pro tmavší hnědou a černou.

JAK SE TENTO ŠAMPON POUŽÍVÁ?

Stejně jako ostatní suché šampony od Batiste. Před použitím důkladně protřepte a ke kořínkům nastříkejte malou dávku šamponu (nádobku mějte ve vzdálenosti zhruba 30cm od vlasů). Konečky prstů vmasírujte, abyste rozprostřela barvu. Vlasy pročešte a upravte jako obvykle.

Návod k použití

Krok 1
Před použitím důkladně protřepte. Ke kořínkům naneste malou dávku šamponu (nádobku mějte ve vzdálenosti zhruba 30cm od vlasů). Naneste na celou vlasovou pokožku.

Krok 2
Vmasírujte konečky prstů a ujistěte se, že jsou kořínky rovnoměrně pokryté šamponem.

Krok 3
Pročešte vlasy od kořínků ke konečkům, abyste odstranila případné zbytky šamponu a upravte jako obvykle.

JAKÁ JE TRVANLIVOST SUCHÝCH ŠAMPONŮ BATISTE?

Suché šampony Batiste mají minimální trvanlivost 3 roky od data výroby.